صنعتگران شیشه آماتیس در

مطالبی که در این صفحه مشاهده خواهید کرد:

کرکره برقی

کرکره برقی از چند دهه قبل وارد صنعت ما ایرانیان شده است که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است .قیمت کرکره برقی به چند عامل بستگی دارد که در ادامه مطلب به آن ها اشاره کرده و کامل توضیح می دهیم .

کرکره برقی مصارف زیادی دارد که شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید و نیاز خود را رفع کنید.مثلا می توان برایحفاظ پنجره از آن استفاده کرد ، کرکره برقی برای فروشگاه ، کرکره برقی مغازه و کرکره برقی پارکینگ..

باید هنگام انتخاب و سفارش کرکره برقی به این موضوع توجه کرد که کدام مدل کرکره برقی به درد ما میخورد و برایچه مکانی می خواهیم .

دلیل این توجه شما این است که کرکره برقی که در یک فروشگاه نصب می شود با کرکره برقی یک مغازه کوچک متفاوت است. 

کرکره برقی مغازه | خرید کرکره برقی مغازه

کرکره برقی پارکینگ | خرید کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی متری چند | قیمت کرکره برقی | قیمت هر متر مربع کرکره برقی

کرکره برقی سوله | خرید کرکره برقی سوله

کرکره برقی فروشگاه | خرید کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی انبار | خرید کرکره برقی انبار

کرکره برقی فولادی | خرید کرکره برقی فولادی

کرکره برقی ضد سرقت | خرید کرکره برقی ضد سرقت

کاربرد کرکره برقی

مزایا و معایب کرکره برقی

نحوه کار کرکره برقی

انواع کرکره برقی از نظر نوع تیغه

کرکره برقی تک جداره و دو جداره

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی فوم دار | کرکره برقی فوم دار گالوانیزه

کرکره برقی قلاب برعکس

کرکره برقی قوس دار

کرکره برقی تخت

کرکره برقی غضروف دار

کرکره برقی پانچ دار

کرکره برقی شفاف نانوکامپوزیت

کرکره برقی رول گیتر

کرکره آلومینیوم 2پل سنگین و سبک

کرکره شفاف پلی کربنات لوله ای

کرکره شفاف پلی کربنات زوار

کرکره برقی آلومینیوم میکس

کرکره برقی آلومینیوم 100

نصب کرکره برقی | نصاب کرکره برقی

چاپ آرم و لوگو یا نوشته خاص روی کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی | تعمیر کرکره برقی در تهران و اطراف تهران

فروش قطعات کرکره برقی | فروش قطعات کرکره برقی در تهران و اطراف تهران

کرکره برقی دست دوم | خرید کرکره برقی دست دوم | نصب کرکره برقی دست دوم

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت ها شاید برخی به دنبال این باشند که کرکره برقی مورد نیاز خود را به صورت دست دوم خریداری و نصب کنند.اما این نکته قابل توجه شما باید قرار گیرد که با گذر زمان از کیفیت و مقاومت اولیه آن محصول کاسته می شود و حتما مورد بهتری بوده است که آن را تعویض کرده اند.

جالب است بدانید که کرکره برقی دست دوم شاید قیمت بالاتری نسبت به کرکره برقی نو داشته باشد ، لازم به ذکر است  که کرکره های قدیمی از مقاومت بالا و وزن سبکتری برخوردار هستند اما کرکره های امروزی به دلیل لوکس بودن آن بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.

کاربرد کرکره برقی

قطعا نخستین استفاده کرکره برقی ایجاد ایمنی، مدیریت و آسان تر شدن  رفت و آمد  در فضا های ورودی  فروشگاه ها، مغازه ها و خانه‌ها است. آسوده‌خاطر باشید تماماً امنیتی که کرکره های آهنی دستی برای شما مهیا می کردند کرکره های برقی جدید، آن امنیت را چندین برابر برای شما مهیامی کنند.

در این خصوص می توانید نوشته کرکره برقی ضد سرقت (فولادی)را بررسی کنید.

 نصب کرکره برقی معمولا بیشتر  برای فروشگاه ها و مغازه صورت می گیرد. {بعد} از آن برای خانه ها و پنجره ها در راستای افزایش ایمنی زیادتر نصب می گردد.

چنانچه توجه کنید، در سیستم ها و  مجموعه های صنعتی هم کاربرد  کرکره برقی خیلی به چشم می خورد. در مکان‌های صنعتی و تجاری که دارای این‌همه درب های عریض می باشند، استفاده از کرکره برقی موجب به حداکثر رساندن زمان برای رفت و آمد .برای  آشنایی بیشتر با کرکره های صنعتی بر روی آن کلیک کنید.

از دیگر کاربردی های کرکره های برقی می توان به عایق بودن آن اشاره کرد.

کرکره یک رسانا بی‌نهایت مناسبی دربرابر انرژی حرارتی، سردی، غبار و گردوخاک و آلودگی های صوتی به حساب آید. به همین علت در شهر های حاشیه خلیج فارس خیلی مورد استفاده قرار گرفته است.

همانطور که گفه شد، شما از کرکره های برقی به‌خاطر درب مغازه و پنجره های خانه ها و ویلا های  خود بهره‌وری کنید. با این حرفه در استفاده بهینه توان گامی وسیع برداشته اید، و پیوسته یک دمای یکنواخت را در آپارتمان و محل کسب خود داشته باشید. که این دمای داخلی برقرار و یکنواخت به شما قدرت را می دهد در مصرف های گرمایش و تهویه مطلوب صرفه جویی نمایید

آیا کرکره برقی می تواند به صورت دستی نیز کنترل شود؟

در این صفحه از وب سایت تمام راهکار هایی را که میتوانید در زمان خرابی یا گم شدن ریموت کنترل کرکرکره برقی برای باز کردن کرکره برقی یا درب اتوماتیک کرکره برقی به کار ببرید را بررسی کرده ایم

بعضی اوقات پیش میآید در مواقع قط
عی برق و یا گم شدن ریموت کنترل احتیاج به باز یا بسته کردن درب پارکینگ خود یا کرکره مغازه داریم، در چنین شرایطی ما چگونه درب پارکینگ و مغازه خو را را بدون ریموت باز کنیم؟ 

ایا امکان باز و بسته کردن درب اتوماتیک در زمان قطع برق شدنی است ؟

 دراین جا قصد داریم تا به نحوه باز کردن درب اتوماتیک بدون ریموت بپردازیم در شرایطی که این گونه به مشکل خورده ایم استفاده کنیم ؟
اگر برق منطقه ، ساختمان یا مغازه ما به هر دلیلی قطع شد یا ریموت کنترل خراب شد و شما لازم باشد به باز و بسته کردن درب اتوماتیک بدون برق ،ابتدا باید جریان برق را قطع کنید و یا سیم برق ورودی اصلی را قطع کنید.

پس از آن به دنبال کلید مخصوص درب یا همان آچار آلن که همراه درب اتوماتیک در زمان نصب ارائه می‌شود بروید و با برداشتن یک درپوش پلاستیکی در قسمت مشخص شده و چرخاندن کلید خلاص کن درب پارکینگ می‌توانید به تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی به صورت دستی بپردازید.

اما وقتی که مدتی از قطع برق گذشته و شما راهی به داخل خانه یا محل کار خود برای بازکردن کرکره برقی بدون ریموت ندارید ، سه روش وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن ها اقدام به بازکردن درب نمایید.

راه دیگیری که می توانید بدون برق ریموت برای باز کردن کرکره برقی بدون برق انجام دهید . استفاده از خلاص کن کرکره برقی است. خلاص کن وسیله ای است که شما می توانید با آن اقدام به آزادکردن گیربکس کرکره برقی نمایید. در نهایت به راحتی. مانند کرکره های سنتی کرکره برقی را ببندید.

این راه مطمئن ترین روش برای باز کردن کرکره های برقی است .

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم سه روش برای بالابردن کرکره برقی وجود دارد که یکی از روش ها اقدام به باز و بسته کردن با کلید دستی کرکره برقی یا به اصطلاح خلاص کردن درب کرکره برقی به صورت دستی می‌باشد.

یکی از ابزارهایی که در بیشتر درب های کرکره ای وجود دارد سیستم ups یا برق اضطراری (منبع تغذیه بدون وقفه ) است.این تکنولوژی به شما امکان می‌دهد تا در زمان نبود برق و ریموت بتوانید درب کرکره ای را حرکت دهید.

مکانیسم UPS به این صورت است که به وسیله ای با انرژی در خود ذخیره می‌کند، می‌تواند قطعی برق را تشخیص داده و به طور اتوماتیک عمل کند.تعداد دفعاتی که می توانید از این مکانیسم استفاده کنید بستگی به نوع و مدل آن دارد.

در بسیاری از مجتمع های تجاری و امکان تفریحی ،عمومی و برج های چند طبقه‌ی مسکونی از کرکره‌های برقی‌ برای درب های ساختمان استفاده می‌شود که به تجهیزات UPS مجهز هستند بین 4تا 24 ساعت توان ذخیره انرژی را دارد.

این تکنولوژی upsبسیار دقیق عمل می کند چرا که اگر کرکره برقی هنگامی که به صورت نیمه باز است دچا مشکل شود و باز و بسته نشود با کمک این سیستم کامل باز یا بسته می شود.

 

 

باز کردن کرکره برقی با گوشی

کرکره برقی | کرکره برقی در تهران |کرکره برقی در کرج | تعمیر کرکره برقی

امروزه تکنولوژی کار بشر را در خیلی از موارد بسیار آسان کرده است ، شاید جالب است که بدانید یکی از روش های باز و بسته کردن کرکره برقی به وسیله نرم افزار هایی است که به گوشی وصل می شوند .

شما میدانید که در دنیای امروز به وسیله ی تکنولوژی خیلی از وسیله ها می شود از راه دور کنترل شوند مثلا جارو برقی ، تلویزیون ،برق خانه روشن و خاموش شوند .

 اما نرم افزار های کرکره برقی  (Chamberlain و یا Parking home )به این صورت است که شما آن ها را خریداری کرده یه پروفایل برای خود درست میکنید اطلاعات کرکره را به آن می دهید .

 آن را به حالت خودکار قرارمی دهید، هر زمان که به درب نزدیک شدید پیغامی برای شما نمایش داده می شود آیا درب را میخواهید باز کنید یا خیر، شما انتخاب می کنید و دیگر مزیت آن این است که می توانید ورود و خروج ها را کنترل کنید .

با این روش خانه یا محل کار شما امنیت بسیار بالایی پیدا میکند ، در هزینه ها ی جانبی صرفه جویی می شود .

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و سوالات و سفارشات خود را ثبت نمایید.

چراکرکره برقی من بالا نمی رود ؟

عمده ترین دلیل هنگام بالا و پایین نرفتن  کرکره برقی خرابی موتور آن است ، پیچ فنر کرکره هم اگر خراب شده باشد باز هم امکان حرکت نکردن  کرکره در صورت سالم بودن موتور وجود دارد چون موتور به اندازه کافی قدرت بالا کشید کرکره را ندارد.

چگونه کرکره برقی خود رادرست کنم؟

آیا کرکره برقی قابلیت تنظیم سرعت را دارد؟

هنگام خرید کرکره برقی چه سولاتی ممکن پرسیده شود؟