صنعتگران شیشه آماتیس در

تعمیر شیشه بالکن

تعمیر شیشه بالکن

برای تعمیر شیشه بالکن ابتدا باید وسایل مورد نیاز از جمله شیشه تعویضی، پنجره های بازشو، درب دستی و پیچ های پلاستیکی را تهیه کنید. 

سپس این مراحل را دنبال کنید:

1- قبل از انجام هر کاری، مطمئن شوید که بالکن از بیرون کاملاً قفل شده است تا از گم شدن شیشه جدید جلوگیری شود.

2- اگر شیشه فقط شکسته است، قبل از تعویض آن. هر قسمت شیشه ای اضافی را با سمباده یا چکش و میخ کوچکی که می توان از آن برای چسباندن شیشه به بالکن استفاده کرد جدا کنید.

3- در مرحله بعد باید نوارهای محافظ پلاستیکی را از پنجره های بازشو جدا کنید. 

4- در نهایت شیشه جدید را جایگزین کرده و آن را با یک پارچه خشک تمیز کنید تا ظاهری جدید و تمیز به بالکن ببخشید. و مطمئن شوید که شیشه جدید به طور ایمن وصل شده و نشتی هوا ندارد.

ما در این جا توضیحات کامل را به شما داده ایم اما این کار نیاز به تخصص خود دارد پس شما می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید 

فهرست مطالب

تنظیم شیشه بالکن به سبک و نوع مجموعه ساختمانی مورد استفاده بستگی دارد. اگر شیشه بالکن شما با چوب، فلز، پلاستیک یا هر ماده دیگری نصب شده باشد، روش های تنظیم آن ممکن است متفاوت باشد.

اما، در بیشتر موارد، تنظیم شیشه بالکن شامل تنظیم مقاومت آن در برابر قطرات آب است. این کار با تنظیم برخی از پیچ ها یا مهره های موجود در اتصالات شیشه انجام می شود.

برای تنظیم شیشه بالکن، ابتدا باید اتصالات را بررسی کنید و ببینید که آیا تغییر رنگ یا مشکلات دیگری وجود دارد یا خیر. سپس با استفاده از وسیله‌ای که معمولاً کلید فشار نامیده می‌شود، پیچ‌ها و مهره‌های اتصال را به‌درستی محکم کنید تا شیشه بالکن دقیقاً در جای خود قرار گیرد و به درستی کار کند.

توصیه می‌شود همیشه از یک تکنسین مجرب استفاده کنید. شیشه بالکن را تنظیم کنید، زیرا اشتباهات در خطوط تنظیم می تواند منجر به خطرات جدی شود.آماتیس دُر آماده انجام خدمات شما مشتریان است.

شیشه بالکن تعمیر شیشه بالکن شیشه بالکن ریلی

گرد گیر شیشه بالکن

نصب شیشه بالکن

عیب یابی شیشه بالکن

بیشتر بخوانید

بالکن شیشه ای