آماتیس در

شیشه مغازه سکوریت|شیشه مغازه ریلی|شیشه مغازه بزرگ|شیشه مغازه میرال|شیشه مغازه

قیمت خرید شیشه مغازه

قیمت خرید شیشه مغازه

برای اینکه فروشنده فروش محصولات و در نتیجه سود آوری فروشگاه خود را افزایش دهد باید در انتخاب دکوراسیون خود اصولی را رعایت کند.

ویترین فروشگاهی یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در جلب توجه مشتریان به فروشگاه دارد،در زیر به قیمت کامل خرید،نکات مهم در انتخاب شیشه فروشگاهی و نحوه نصب آن می پردازیم.

قیمت خرید شیشه فروشگاهی 

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد ایجاد تغییرات در دکوراسیون مغازه خود رادارند ،قیمت خرید شیشه برای مغازه یا فروشگاه است امروزه انواع مختلفی از شیشه های فروشگاهی در بازار موجود است.

هرمدل شیشه موجود ویژگی های متفاوتی دارد که می تواندکه می تواند بر قیمت آن ها تاثیر بگذارد.بدون شک هر چه قیمت تمام شده محصول بیشتر باشد کیفیت محصول نیز بالاتر خواهد بود.

خرید یراق آلات شیشه ای

انواع یراق آلات شیشه در فروشگاه ها ومغازه ها قیمت های متفاوتی دارند.انواع یراق آلات را می توانید متناسب با نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید و به ما سفارش دهید.

طبیعتا یراق آلات دارای رنج قیمتی متفاوتی هستند.یراق آلات ویترین در دو نوع خارجی وداخلی موجود می باشد.توجه داشته باشید که مدل های خارجی به دلیل مسائلی مانند کیفیت و هزینه های واردات ،قیمت های بالاتری دارندالبته بااین اوصاف نمی توان گفت که تمامی یراق آلات داخلی بی کیفیت هستند.

باید دانست که امروزه برخی از یراق آلات ایرانی به حدی رسیده اند که می توانند از جنبه های مختلف با نمونه های خارجی رقابت کنند.

برای اطلاعات از قیمت شیشه مغازه ،یراق آلات ودرب و ….باما تماس بگیرید.

انتخاب شیشه مغازه | شیشه مغازه جدید

در معماری امروزی استفاده از شیشه در بانک ها ،مراکز خرید و اماکن تفریحی رایج است . دلیل اصلی انتخاب و استفاده از شیشه در مراکز و مکان ها ی مختلف ،ایجاد دید بهتر از محیط برای مشتری در محل مورد نظر است.

بیشتر افرادی که صاحب یک فروشگاه هستند متوجه شده اند که ویترین یکی از موثرترین عوامل در افزایش مشتری و فروش است.

در گذشته از شیشه خام برای مغازه ها استفاده می شد این شیشه ها کیفیت خوبی نداشتند و به آسانی شکسته می شدند و خطر جانی به همراه داشت.اما شیشه های خام در آن زمان مورد قبول مردم قرار گرفته بود و استفاده می شد.

با گذشت زمان و ساختشیشه های سخت شده (سکوریت)شیه خام کم کم محبوبیت خود را از دست و جای ان را به شیشه های سخت شده و لمینت داد.

شیشه سکوریت برای مغازه | شیشه سکوریت مغازه

یکی از بهترین نوع شیشه که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد شیشه سکوریت است که انتخاب بیشتر فروشگاه ها است . این شیشه در اندازه ، رنگ ها و ضخامت های مختلف تولید می شود.

در واقع در طی فرایند تولید شیشه سکوریت همان شیشه خام را در کوره ای با دمای بالا قرار داده و به خمیر تبدیل می شود . 

سپس آن را در هوای سرد قرار داده، ابتدا لایه های اولیه سرد شده و لایه داخلی حالت خمیری داردبا این شوک حرارتی شیشه سکوریت ساخته می شود . که در مقایسه با شیشه خام چهار برابر مقاومت حرارتی و فیزیکی دارد.

 همچنین در موارد نادری که این شیشه می شکند به قطعات کوچکصیقلی تبدیل می شود که خطری برای اطرافیان ندارد.در نتیجه انتخاب شیشه سکوریت برای مغازه یک تصمیم درست است.

شیشه لمینت فروشگاهی |شیشه فروشگاه

یکی دیگر از شیشه هایی که طرفداران زیادی برای استفاده در فروشگاه ها دارد شیشه لمینت است . این نوع شیشه نسبت به شیشه خام بسیار ایمن تر و از شیشه سکوریت مقاوم تر است .

شیشه لمینت از روی هم قرار گرفتن دو یا چند شیشه که توسط اتصال pvbبه یکدیگر می چسبد تولید می شود.همان طورکه گفته شدشیشه لمینت محکم تر و معمولا ضخیم تر از شیشه سکوریت است ،به یاد داشته باشید که شیشه لمینت ضد گلوله نیز از هین نوع اسنت و از استحکام بالایی برخوردار است.

شیشه های لمینت را می توان در مکان هایی استفاده کرد :مثل بانک ها ،ساختمان بورس،طلا فروشی،صرافی ، مراکز مهم امنیتی و موزه ها که به امنیت و نگهداری بیش تری دارند.

درب شیشه ای مغازه | انواع درب شیشه ای مغازه | انتخاب درب شیشه ای مغازه

شیشه مغازه ها انواع مختلفی دارد :

  • درب شیشه ای لولایی یا پیوت:

درب های شیشه ای لولایی همان طور که از نامشان پیدا است توسط لولا کار می کنند و به صورت یک یا دو درب طراحی می شوند. باید دانست در نصب درب های شیشه ای لولایی ورودی فروشگاه ها از قاب استفاده نمی شود.درب های لولای به دلیل چرخش 90درجه به فضای بیشتری برای باز شدن نیاز دارد.

مزایای درب شیشه ای لولایی

چرخش 90درجه
سفارشی ساختن درب لولایی با ابعاد و اندازه دلخواه مشتری
باز شدن درب از هرطرف
نداشتن چهار چوب که باعث شکل و ظاهر ومدرن و جدید برای مغازه
اجرای درب به صورت تک لنگه و دو لنگه
درب شیشه ای مغازه به صورت فریم دار و فریم لس

درب کشویی مغازه

شیشه مغازه با درب کشویی نوعی دیگر از درب شیشه ای است خود به چند مدل تقسیم می شود و دارای مزایای بسیار زیادی هستند ،به شما کمک می کند که انتخاب درستی داشته باشید و از ویترین و درب مغازه خود لذت ببرید.

شیشه مغازه با درب کشویی اتوماتیک

شیشه مغازه با درب کشویی اتوماتیک به صورت تک لنگه و دولنگه ارائه می شود این طرح از شیشه نسبت به بقیه مدل ها جای کم تری اشغال می کند .

در آن از دو ریل استفاده می شود که یک ریل در بالا و یک ریل در پایین نصب می گردد در درب اتوماتیک شیشه ای را بعضی ها هوشمند و تلسکوپی می کنند .که ورود و خروج برای مشتری بسیار آسان است.

مزایای درب شیشه ای کشویی اتوماتیک(تلسکوپی)

عمر بالا
افزایش زیبایی مغازه
افزایش امنیت مغازه
کاهش آلودگی صوتی
نشان دادن نمای داخل مغازه
یراق آلات خاص و مدرن
امکان نصب تک لنگه و دو لنگه
ورود و خروج آسان و سریع مشتری
باز و بسته شدن درب بدون فشار یا دخالت دست

مزایای درب کشویی فریم لس دستی

احتیاج به فضای کم تری دارد
طول عمر بالایی دارد
نصب دستگیره های متنوع بر روی درب
هزینه پایین تر
آرام بند
اجرا به صورت تک لنگه و دو لنگه
کاهش آلودگی صوتی
کاهش مصرف انرژی

مزایای نصب درب کشویی فریم دار دستی

کم جا بودن
امکان نصب ریل در سقف بدون دید
امکان دید کامل به داخل مغازه
اجرا به صورت تک لنگه و دو لنگه
عایق صوتی و حرارتی
استفاده از شیشه های مات،دکوراتیو،شفاف و طرح دار به وسیله برچسب
استحکام بالا
بی صدا بودن
تنوع هنگام انتخاب رنگ پروفیل

مزایای درب شیشه ای مغازه اسپایدری

امکان نصب تک لنگه و دو لنگه
به کار بردن یراق آلات شیک و مدرن
استفاده از استیل ضد زنگ و خش
قابلیت نصب بدون انجام زیر سازی
باز و بسته شدن آسان
افزایش زیبایی بیرون مغازه

ویترین مغازه

تمامی مدل هایی که در بالا همراه با مزایا گفته شد شرکت آماتیس دُر آماده ارائه آن ها برای مشتریان خود به صورت حرفه ای است .

اما چیزی که همیشه ما برای ورود به مغازه به آن توجه می کنیم ویترین مغازه است که تاثیر مستقیم بر رونق مغازه دارد و ما با نصب یک ویترین زیبا می توانیم به کسب و کار خود رونق بدهیم 

مزایای ویترین مغازه

افزایش امنیت مغازه
افزایش زیبایی مغازه
کمک به نمایش بهترمحصولات و لوازم داخل مغازه
استفاده از ویترین برای نصب لوگو ،برند مغازه و جملات جذاب برای جلب توجه مشتری
تنوع گوناگون مدل های ویترین مغازه در شرکت آماتیس دُر که میتوانید از آن بهره ببرید
کاهش مصرف انرژی به دلیل روشنایی و نوری که شیشه ها به داخل مغازه انتقال می دهند
شفافیت شیشه های سکوریت شده بسیار بالا است که باعث بهتر دیده شدن اجناس داخل مغازه می شوند

برای اطلاع دقیق از قیمت های شیشه مغازه ،شیشه فروشگاهی و ویترین آماتیس دُر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان برای شما توضیحات کامل را بدهند و شما را برای انتخابی درست راهنمایی بفرمایند.