صنعتگران شیشه آماتیس در

شیشه میرال | قیمت شیشه میرال | شیشه میرال در کرج

قیمت شیشه میرال در کرج | فروش شیشه میرال

شیشه میرال | شیشه میرال چیست

شیشه میرال یا همان شیشه سکوریت (شیشه نشکن)است.شیشه ای با مقاومت بالا که طی یک عملیات حرارتی بر روی شیشه های معمولی انجام می پذیرد،و با این عمل مقاومت آن نسبت به ضربه 3تا 5برابر افزایش می یابد.

شیشه های میرال در رنگ های متفاوتی به صورت دودی،مات،آبی،سوپرسیلور،شفاف(شیشه ساده)،سبز،طلایی،مسی و برفی موجود هستند.

شیشه های میرال به راحتی شکسته نمی شوند و در صورت شکسته شدن آن هابه قطعات کوچک و مکعبی شکل تبدیل می شوند که برنده و تیز نیستند ،مانند شیشه های معمولی خطر ندارند و امنیت بیشتری برای محیط فراهم می کنند.

از شیشه های میرال در صنعت ساختمانی و خودرو سازی  استفاده زیادی ی شود که می توان به شیشه های ماشین که از جنس شیشه میرال (سکوریت)است اشاره کرد.

هنگام استفاده از شیشه های میرال باید از متخصصان این صنعت کمک گرفت و با افرای که به صورت حرفه ای کار می کنند همکاری داشت. شما عزیزان می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و سفارش و یا اگر نیاز به مشاوره دارید را ثبت کنید.

امنیت شیشه میرال | شیشه میرال مغازه | ضخامت شیشه میرال

شیشه میرال به عنوان یک شیشه مقاوم و نشکن برای استفاده در شیشه مغازه ،شیشه بالکنی ، شیشه حمام ،  شیشه تراس و درب برقی مغازه … می باشد.

انتخاب ضخامت شیشه میرال به عهده مشتری است با توجه به نیازی که دارد . بیشترین ضخامت استفاده شده 8 و 10 میلیمتر می باشد.

شیشه نشکن (شیشه میرال) به 3صورت قابل اجرا می باشد. لولایی _ ریلی _ ثابت

برای نصب و اجرای شیشه های میرال شما باید توجه داشته باشید که از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.

از شیشه های سکوریت شده  وقتی به صورت لولایی استفاده می شود به آهن کشی یا چهار چوب نیاز است که بیشتر در پارتیشن های اداری و سازمان ها ، درب های راه پله (شیشه دودبند)ورودی اتاقک های شیشه ای استفاده می شود.

درب های ریلی که برقی و ساده هم می باشند نصب می گردند.درب های اتوبوسی یا درب اتوماتیک ،درب اتوماتیک تاشو ،درب اتوماتیک گردان ، درب اتوماتیک تلسکوپی … شیشه های بالکنی ریلی و تاشو

شیشه های ثابت که در هر مکانی ممکن است مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت شیشه میرال

شما مشتریان عزیز بهترین کیفیت شیشه میرال و در کنار آن مناسب ترین قیمت را می توانید از ما بخواهید.