صنعتگران شیشه آماتیس در

نصب شیشه سکوریت

نصاب شیشه سکوریت | نصب شیشه سکوریت

5/5

با توجه به اینکه قیمت نصب شیشه سکوریت برای مغازه ها به عوامل مختلفی مانند ابعاد و ضخامت شیشه، نوع پروفیل استفاده شده، سطح دسترسی و نیز شرایط نصب متغیر است، امکان دارد که قیمت ها متفاوت باشند.

لذا بهترین راه برای دریافت قیمت مناسب و دقیق، مراجعه به یک شرکت نصب شیشه سکوریت حرفه‌ای و معتبر است و با توجه به مواردی که بالا ذکر شد، قیمت نهایی تعیین می‌گردد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب شیشه سکوریت|نصاب شیشه سکوریت

ابعاد شیشه و قیمت شیشه سکوریت

رنگ شیشه سکوریت و هزینه خرید آن

یراق آلات شیشه سکوریت

محل نصب شیشه‌ سکوریت|نصاب شیشه سکوریت در تهران

شیشه‌ سکوریت به عنوان یک نوع شیشه امنیتی در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شیشه در مواردی که لازم است به دلیل ایمنی شخصی یا جلوگیری از ورود حشرات و پرنده‌ها به داخل ساختمان استفاده می‌شود.
محل نصب شیشه سکوریت بستگی به نوع کاربری ساختمان و نیازهای هر مکان خاص دارد.

 به طور کلی، شیشه سکوریت در محل‌هایی مانند درب و پنجره، نمای ساختمان، پله‌ها، محوطه و دیوارهای جلویی ساختمان نصب می‌شود.
در هر صورت، برای نصب شیشه سکوریت بهتر است با نصاب شیشه سکوریت ،تعمیرکاران مجرب و متخصصان آماتیس دُر در این زمینه تماس بگیرید تا به شما راهنمایی کاملی در مورد محل نصب و نوع شیشه سکوریت مناسب برای شما ارائه دهند.

حمل و نصب و هزینه نصب شیشه سکوریت

هزینه نصب شیشه سکوریت بستگی به اندازه و مشخصات شیشه، نوع نصب (مثلاً درب و پنجره) و هزینه کارگری دارد. برای نصب شیشه سکوریت نیاز به تخصص و دانش فنی دارید، بنابراین من توصیه می‌کنم که با مشاوران آماتیس دُر تماس بگیرید تا به شما یک برآورد هزینه دقیق بدهند.

در مورد هزینه حمل و نصب شیشه سکوریت نیز، باید در نظر داشت که هزینه‌ها ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی و مکانی که شیشه سکوریت نصب می‌شود، متفاوت باشد. همچنین، هزینه های احتمالی مانند مشخصات شیشه، تعداد و سایز درب و پنجره ها و نوع نصب نیز تاثیر گذار خواهد بود.
در کل، برای اطلاع از هزینه‌های دقیق حمل و نصب شیشه سکوریت، بهتر است با ما تماس بگیرید.

پارامترهای خرید شیشه سکوریت

1- ضخامت: ضخامت شیشه سکوریت با توجه به نیاز و محل استفاده متفاوت است، برای استفاده در مناطق با ریسک بالای شکستگی(مانند پنجره‌های بالای طبقه ها) ضخامت بیشتری مورد نیاز است.


2- ابعاد: ابعاد شیشه سکوریت باید بر اساس ابعاد بازه لوله‌ها و قاب‌های آن تعیین شود.


3- رنگ: شیشه سکوریت با رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود که باید بر اساس سلیقه و نیاز مشتری انتخاب شود.


4- شکل: شکل شیشه سکوریت نیز می‌تواند متفاوت باشد، مثلاً شیشه مات یا شیشه دو جداره.


5- پوشش: پوشش‌هایی مانند لایه سکوریت بر روی شیشه قرار می‌گیرد که نقش افزایش مقاومت و ضربه پذیری شیشه را دارد.


6- استاندارد: حتماً باید به استاندارد‌های مربوط به شیشه سکوریت توجه شود تا از نظر کیفیت، ایمنی و قابلیت استفاده در شرایط جوی پایدار باشد.

در کجا از شیشه سکوریت استفاده می کنند

شیشه سکوریت به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربه و شکستگی دارد، در محیط ها و مصارف مختلف استفاده می شود.

به عنوان مثال، این نوع شیشه در پنجره های ساختمان ها، درب های ورودی، دیوارهای جداسازی داخلی، صفحات نمایشگر تلویزیون و رایانه،محافظ صفحه نمایش گوشی های هوشمند و تبلت ها، پوشش های روی مبلمان و میز، و همچنین در صنایع خودروسازی برای صفحات جلویی و بغلی خودروها استفاده می شود.

 همچنین، این نوع شیشه در محیط هایی که نیاز به ایمنی بالا و جلوگیری از خطرات احتمالی دارند، مانند بانک ها، فروشگاه ها، موزه ها، بیمارستان ها و غیره نیز استفاده می شود.

شیشه های سکوریت فلوت

شیشه های سکوریت فلوت یک نوع شیشه ایمن است که با استفاده از دو عدد شیشه فلوت و یک لایه پلی وینیل بیوتیرال (PVB) ساخته می شود. این لایه PVB بین دو قطعه شیشه فلوت قرار می گیرد و باعث ایجاد اتصال رسانای الاستیکی بین دو شیشه می شود. 

در صورتی که شیشه در حین ضربه شکسته شود، لایه PVB باعث می شود که قطعات شیشه به هم نچسبند و در نتیجه خرد شده شیشه با ایمنی بیشتری جمع آید. به همین دلیل، شیشه های سکوریت فلوت به عنوان یک نوع شیشه ایمن برای استفاده در ساختمان ها، خودروها و صنایع دیگر به کار می روند.

شیشه سکوریت مشجر

نصب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت مشجر یا شیشه ایمن مشجر، نوعی شیشه سکوریت است که در طول فرآیند تولید آن، روی قسمت بیرونی شیشه،الگوهایی به شکل خطوط و یا شکل های هندسی مانند مربع و مثلث با استفاده از روش های حرارتی و شیمیایی ایجاد می شود. این الگوها باعث افزایش مقاومت شیشه در برابر ضربه می شوند.

شیشه سکوریت مشجر یا شیشه ایمن مشجر به دلیل قابلیت پاره نشدن در صورت شکستن و جمع آوری شدن قسمت های شیشه با ایمنی بیشتر، برای استفاده در صنایع اتومبیل سازی، ساختمان سازی و حتی در دیواره های آبیاری کشاورزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه سکوریت رفلکس

شیشه سکوریت رفلکس یا شیشه ایمن رفلکس، نوعی شیشه است که در طول فرآیند تولید آن، به صورت رنگی شده و یا با پوششی از جنس اکسید فلزات مانند تیتانیوم، کروم و آلومینیوم پوشیده می شود. این پوشش باعث می شود که شیشه به صورت خودکار بازتاب قوی تری داشته باشد و نور خورشید و حرارت را به طور موثری از داخل ساختمان منعکس کند.
شیشه سکوریت رفلکس برای استفاده در نوسازی و ساخت ساختمان های بلند و نیز در خودروها بسیار مناسب است. با توجه به قابلیت بازتاب قوی تری که دارد، می تواند هزینه های انرژی را کاهش دهد و داخل ساختمان یا خودرو را از گرما و نور خورشید محافظت کند.
همچنین، از آنجایی که این نوع شیشه دارای ویژگی های ایمنی بالاست، می تواند در صورت شکستن، جلوی خطرات جراحتی را بگیرد.

شیشه سکوریت رفلکس طرح دار

شیشه سکوریت رفلکس طرح دار یا شیشه ایمن رفلکس طرح دار، نوعی شیشه سکوریت است که در طول فرآیند تولید آن، روی قسمت بیرونی شیشه، الگوهایی به صورت طرح های گرافیکی و یا هندسی ایجاد می شود. این الگوها با استفاده از روش های شیمیایی و حرارتی به شیشه اضافه می شوند.
استفاده از شیشه سکوریت رفلکس طرح دار، علاوه بر افزایش جذابیت ظاهری ساختمان و خودرو، می تواند از نور خورشید و حرارت بیشتری محافظت کند و همچنین از حریق جلوگیری کند.

 همچنین، این نوع شیشه دارای ویژگی های ایمنی بالا است و در صورت شکستن،قطعات شیشه به هم چسبیده و خرد شده به صورت ایمن جمع آوری می شوند.

به دلیل این ویژگی های امنیتی، شیشه سکوریت رفلکس طرح دار برای استفاده در پنجره ها، درب ها، خودروها، محصولات الکترونیکی و غیره مناسب است.

شیشه سکوریت رفلکس دو جداره

شیشه سکوریت رفلکس دو جداره یک نوع شیشه مقاوم و ایمن است که برای استفاده در ساختمان‌ها و نمای ساختمان‌ها مناسب است. 

این نوع شیشه از دو لایه شیشه با فاصله‌ای مناسب بین آن‌ها تشکیل شده است که باعث افزایش مقاومت شیشه در برابر ضربه و شکستن می‌شود.

همچنین، روی شیشه یک لایه رفلکس وجود دارد که باعث کاهش تابش حرارتی به داخل ساختمان می‌شود و از افزایش دمای داخلی جلوگیری می‌کند. 

با توجه به خصوصیات این شیشه، معمولاً در نمای ساختمان‌هایی که به طور مستقیم با نور خورشید روبرو هستند، استفاده می‌شود.

شیشه سکوریت رفلکس لمینت

شیشه سکوریت رفلکس ریموت دار

شیشه سکوریت رفلکس ریموت دار، نوعی شیشه هوشمند است که با کمک دستگاه کنترل از راه دور قابل کنترل می‌باشد.

با استفاده از این دستگاه کنترل، کاربران می‌توانند شفافیت و نفوذ نور خورشید به داخل ساختمان را تنظیم کنند و از پوشش الکترونیکی درون شیشه برای کنترل نور خورشید بهره ببرند.

 این نوع شیشه به عنوان یک راه حل مناسب برای کنترل دما، نور، نفوذ صدا و حفاظت از حریق در ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

شیشه سکوریت رفلکس

شیشه سکوریت رفلکس یا شیشه تابنده از نوع شیشه‌های لمینت شده است که با پوشش‌های مختلفی روی آن، نور خورشید را تابانده و به صورت بازتابی از سطح آن عکس العمل می‌دهد. 

این نوع شیشه دارای پوشش‌هایی است که باعث می‌شود نور خورشید از شیشه به داخل ساختمان نفوذ نکرده و از سوی دیگر، نور درون ساختمان بیرون نرود. همچنین، شیشه سکوریت رفلکس به دلیل ویژگی‌های مقاومتی،حفاظتی و صوتی که دارد، برای استفاده در ساختمان‌ها و نمای ساختمان‌ها بسیار مناسب است.

 

شیشه سکوریت رفلکس ویژه

شیشه سکوریت رفلکس ویژه، نوعی شیشه ساختمانی با خصوصیات منحصر به فرد است که در برخی موارد با داشتن ویژگی‌های خاص تولید می‌شود.

 این نوع شیشه ممکن است دارای پوشش هایی باشد که علاوه بر بازتاب نور خورشید و کنترل نفوذ نور، بتوانند ازخصوصیات مقاومت بالا در برابر ضربه، آتش سوزی و مقاومت در برابر شکست شدن بهره ببرند.

در برخی موارد، شیشه سکوریت رفلکس ویژه می‌تواند دارای پوشش‌های ضد UV و حتی پوشش‌های خودتمیز شونده باشد که باعث کاهش هزینه نگهداری و تمیزکاری شیشه می‌شوند.

 به همین دلیل، شیشه سکوریت رفلکس ویژه برای استفاده در نمای ساختمان‌های بلند و مناطقی با شرایط آب و هوایی سخت مناسب است.

بالکن شیشه ای - شیشه بالکنی - شیشه بالکن

شیشه سکوریت رفلکس خم

ویژگی های اصلی شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یک نوع شیشه امن است که با استفاده از یک فرایند حرارتی خاص، به دو یا چند لایه شیشه‌ای تبدیل می‌شود. ویژگی های اصلی شیشه سکوریت عبارتند از:


1- ایمنی: شیشه سکوریت در برابر ضربه و شکستگی ایمنی بسیار بالایی دارد. در صورت شکست شیشه، قطعات شیشه بر روی لایه پلاستیکی چسبیده به آن متمرکز خواهند شد که باعث جلوگیری از برخورد ذرات شیشه‌ای و ایجاد آسیب در شرایط خطرناک مانندتصادفات می‌شود.


2- مقاومت در برابر خراشیدگی: شیشه سکوریت با پوششی از دو یا چند لایه شیشه‌ای و پلاستیک، مقاومت بالایی در برابر خراشیدگی وسایر خساراتی که ممکن است به شیشه وارد شود، ارائه می‌دهد.


3- عایق حرارتی: شیشه سکوریت باعث کاهش میزان گرما و سرما در داخل ساختمان می‌شود. همچنین با جلوگیری از نفوذ هوا،هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهد.


4- عایق صوت: شیشه سکوریت باعث کاهش نفوذ صدا از خارج به داخل و بالعکس می‌شود. این ویژگی بسیار مهم برای کسانی است که در مناطقی با ترافیک شلوغ یا نواحی صنعتی زندگی می‌کنند.


5- زیبایی: شیشه سکوریت با انتخاب آن دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان را بهبود می‌بخشد. با توجه به گستردگی طیف رنگی والگوهای مختلف شیشه سکوریت، این نوع شیشه به راحتی قابل تنظیم و تطبیق با الگوهای دکوراسیون مختلف است.

شیشه سکوریت در چه مکان های استفاده می شود ؟

شیشه سکوریت به دلیل داشتن ویژگی های امنیتی و مقاومت بالا در برابر ضربه، خراش، حرارت و صدا، در بسیاری از مکان‌ها استفاده می‌شود. به عنوان مثال:


1- در ساختمان‌های تجاری و مسکونی: شیشه سکوریت در پنجره‌ها، درب‌ها، نمای ساختمان، پارتیشن‌ها و فضاهای اداری و محل کاراستفاده می‌شود.


2- در خودروها: شیشه سکوریت در قطعات مختلف خودرو مانند شیشه جلو، شیشه عقب و شیشه درها استفاده می‌شود.


3- در ایستگاه‌های اتوبوس و قطار: به منظور جلوگیری از تصادفات وصدمات، شیشه سکوریت در ایستگاه‌های اتوبوس و قطارها استفاده می‌شود.


4- در محیط‌های صنعتی و تجاری: شیشه سکوریت در محیط های صنعتی و تجاری مانند فروشگاه ها، پاساژها، ایستگاه‌های سوخت وحتی در شیشه های دیدبانی نظارتی استفاده می‌شود.


5- در محیط‌های خاص: شیشه سکوریت در برخی محیط‌های خاص مانند بانک‌ها، موزه‌ها، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها نیز استفاده می‌شود.

ضخامت شیشه سکوریت چقدر است؟

ضخامت شیشه سکوریت به وابستگی از نوع و مقدار لایه های مختلفی که در آن استفاده شده، متفاوت است. علاوه براین، ضخامت شیشه سکوریت ممکن است با توجه به کاربردهای مختلفش متغیر باشد.

به عنوان مثال، برای استفاده در درب و پنجره ها، ضخامت شیشه سکوریت معمولاً حدود ۶ تا ۱۰ میلی‌متر است. اما برای استفاده درفضاهای عمومی، برج‌های بلند، راه‌های اصلی و دیوارهای خارجی ساختمان‌ها، ضخامت شیشه سکوریت ممکن است تا ۱۹ میلی‌متر هم برسد.
در هر صورت، برای دانستن ضخامت دقیق شیشه سکوریت مورد نظر، بهتر است با شرکت آماتیس دُر شیشه تماس بگیرید.