صنعتگران شیشه آماتیس در

فهرست مطالب

کرکره پلی کربنات شفاف

فروش کرکره برقی TPS

نصب کرکره برقی پلی کربنات شفاف

درب رولاپ پلی کربنات

درب کرکره پلی کربنات اتوماتیک

درب کرکره اتوماتیک شفاف

کرکره برقی شفاف شیشه ای

درب اتوماتیک کرکره پلی کربنات

کرکره ضد سرقت پلی کربنات

خرید کرکره برقی پلی کربنات شفاف

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره شفاف برای بالکن

ورق پلی کربنات کرکره ای

کرکره پلی کربنات نمایندگی

معایب کرکره پلی کربنات شفاف

تولیدکننده تیغه پلی کربنات

کرکره برقی شفاف بالکن قیمت

قیمت کرکره برقی شیشه ای

فروش انواع کرکره پلی کربنات (کرکره برقی شیشه ای)

کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات

کرکره پلی کربنات غضروف آلومینیوم

کرکره برقی پلی کربنات در پارکینگ ویلا

کرکره پلی کربنات دودی

کرکره پلی کربنات دستی

کرکره پلی کربنات پارکینگ

تست کرکره پلی کربنات

فروش تیغه کرکره پلی کربنات

کارخانه تیغه کرکره پلی کربنات

نمایندگی تیغه کرکره پلی کربنات

تولیدکننده تیغه کرکره پلی کربنات

درب کرکره پلی کربنات

انواع تیغه کرکره پلی کربنات

کرکره پلی کربنات در تهران

کرکره پلی کربنات در کرج

کرکره پلی کربنات در اصفهان

کاربرد کرکره پلی کربنات |استفاده از کرکره پلی کربنات

 • استفاده در نورپردازی ساختمان‌ها و کافه‌ها به دلیل شفافیت بالا
 • استفاده در شیشه‌ها و پنجره‌ها به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه
 • استفاده در کرکره‌های حفاظتی، درب‌های ورودی و پنجره‌های ساختمان‌ها به دلیل مقاومت بالا در برابر شکنندگی و مقاومت در برابر نفوذ پایین اشعه ماوراء بنفش در مقایسه با کرکره‌های سایر جنس‌ها
 • استفاده در سایر مواردی که نیاز به جذب نور مناسبی دارند، مانند ساخت پوسترهای سه بعدی و دیوار های نورپردازی شفاف.

کرکره‌های پلی کربنات، به دلیل خصوصیات فوق العاده‌ای که دارند، در صنعت ساخت و ساز و طراحی داخلی و خارجی به طور گسترده‌ای استفاده می‌شوند.

درب کرکره ای پلی کربنات

مزیت کرکره پلی کربنات

کرکره‌های پلی کربنات به دلیل مزایای فراوانی که دارند، در صنعت ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی و خارجی به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، برخی از این مزایا عبارتند از:

 • مقاومت بالا در برابر ضربه و خراش: کرکره‌های پلی کربنات با توجه به جنسیت و مقاومت بالایی که دارند، در برابر ضربه و خراش مقاومت بیشتری نسبت به سایر جنس‌های کرکره دارند.
 • قابلیت شفافیت و جذب نور: یکی از مزایای اساسی کرکره‌های پلی کربنات، قابلیت شفافیت و جذب نور بالای آن‌ها می‌باشد. در این راستا، این کرکره‌ها برای استفاده در ساختمان‌های لابی، سالن‌های کنفرانس و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کاهش هزینه: نصب کرکره‌های پلی کربنات در مقایسه با سایر جنس‌های کرکره، هزینه کمتری را برای ساختمان فراهم می‌کند.
 • وزن کم: این کرکره‌ها به دلیل داشتن وزن کم، برای استفاده در ساختمان‌های بلند بسیار مناسب هستند و قابلیت حمل آسان بیشتری را نیز دارند.
 • انعطاف‌پذیری بالا: کرکره‌های پلی کربنات به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارند، قابلیت شکل گیری به شکل‌های مختلف را دارا می‌باشند.
 • مقاومت در برابر شعله: در صورت وقوع حادثه و شعله‌ور شدن ساختمان، کرکره‌های پلی کربنات به دلیل مقاومت بالایی که دارند، از شعله در مقایسه با سایر جنس‌های کرکره بهتر پوشیده می‌شوند.
 • مقاومت بالا به صدمات ناشی از اشعه ماوراء بنفش: کرکره‌های پلی کربنات به دلیل مقاومت بالایی که در برابر آفتاب و اشعه ماوراء بنفش دارند، برای استفاده در ساختمان‌هایی با تابلوهای روی دیوار سازگار هستند.

قیمت کرکره پلی کربنات|قیمت تیغه کرکره پلی کربنات|قیمت کرکره پلی کربنات شفاف

ضخامت کرکره پلی کربنات به میزان استفاده از آن، سایز پنجره یا درب و شرایط هواشناسی متغیر است. با این حال، ضخامت استاندارد برای کرکره پلی کربنات حدود ۴ تا ۱۴ میلیمتر می‌باشد. برای مورد خاص خودتان لطفا با شماره تلفن 09389496050 تماس حاصل فرمایید.

چرا کرکره پلی کربنات|ویژگی های کرکره پلی کربنات

 • سبک و مقاوم: کرکره برقی پلی کربنات به دلیل ساختار سبک خود، بسیار مناسب برای پوشش دادن به درافتاب‌گیر ها و پنجره های بزرگ می‌باشد. همچنین، پلی کربنات دارای مقاومت فوق العاده ای در برابر ضربه و شکستگی است که آن را برای استفاده در شرایطی که نیاز به محافظت از ضربه و شکستگی دارند، بسیار مناسب می کند.
 • عایق حرارتی و صوتی: کرکره برقی پلی کربنات دارای خواص عایق حرارتی و صوتی مطلوبی است. طبق تحقیقات ۲۵ درصد از حرارت و سر و صدای محیط به وسیله کرکره برقی پلی کربنات جذب می‌شود که این موضوع با توجه به اهمیت آرامش و سلامت فردی و ساختمانی از نظر عوامل محیطی باید سنجیده شود.
 • مقاومت در برابر شعله: پلی کربنات در مقابل شعله‌ها مقاوم است. این ویژگی موجب می شود که کرکره برقی پلی کربنات را بتوان به راحتی در مناطق خطرناک و با دشمنی آتش استفاده کرد.
 • ظاهر زیبا و رنگ‌پذیری: پلی کربنات دارای ظاهری زیبا و درخشان می باشد و همچنین قابلیت رنگ‌پذیری دارد. بنابراین، می‌توان آن را با توجه به سلیقه‌های شخصی و یا به منظور تطابق با دکوراسیون داخلی منزل و یا ساختمان ها، رنگ آمیزی کرد.
 • استفاده آسان: نصب و استفاده از کرکره برقی پلی کربنات به سادگی قابل انجام است، و با استفاده از ریموت کنترل امکان توقیف و راه‌اندازی آن به راحتی فراهم می‌شود.
 • مقاومت در برابر فشار هوا: کرکره برقی پلی کربنات دارای مقاومت و مانعیت در برابر فشار هوا می باشد. این ویژگی آن را برای مناطقی که دچار باد شدید هستند مناسب می سازد.

کرکره پلی کربنات در کجا مورد استفاده قرار می گیرد

کرکره برقی پلی کربنات به دلیل ویژگی های ذکر شده در بالا، می تواند در بسیاری از محل ها مورد استفاده قرار گیرد. در زیر موارد عمده کاربرد آن ذکر شده است:

 • استفاده در پنجره ها: کرکره برقی پلی کربنات می‌تواند برای پوشش دادن پنجره های بزرگ در منازل، ساختمان ها و محل های تجاری استفاده شود. این کار به کنترل صدا، نور و درجه حرارت در داخل فضا کمک کرده و در عین حال می‌تواند ظاهر جذابی به خانه و یا ساختمان شما ببخشد.
 • استفاده در درافتاب‌گیرها: با توجه به مقاومت بالا در برابر شعله و ضربه، کرکره برقی پلی کربنات می‌تواند برای ارائه پوشش در درافتاب‌گیرها و پارکینگ های زیرزمینی استفاده شود.
 • استفاده در محل های خطرناک: به دلیل مقاومت بالا در برابر شعله، کرکره برقی پلی کربنات می تواند به عنوان یک کارگاه آتش‌نشانی، ساختمان های اطفای حریق و مکان‌های خطرناک دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
 • استفاده در محل های عمومی و تجاری: کرکره برقی پلی کربنات برای استفاده در محل های تجاری و عمومی مانند شرکت ها، کارخانه ها، رستوران ها و هتل ها مناسب است. این می‌تواند به کنترل نور در داخل فضا بسیار کمک کند و همچنین به دلیل قابلیت رنگ آمیزی، می‌توان آن را به سبک دکوراسیون داخلی محیط مورد نظر شما سازگار کرد.
 • استفاده در پروژه های ساختمانی: با توجه به ویژگی های مقاومت در برابر فشار هوا و شکستگی، کرکره برقی پلی کربنات می‌تواند به عنوان یک پوشش در ساختمان های بلند و فضاهای باز نصب شده و در برابر باد و سایر عوامل جوی محافظت کند.

به طور کلی، کرکره برقی پلی کربنات به دلیل ویژگی های ذکر شده، در بسیاری از محل های مختلف به عنوان یک پوشش محافظ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرکره پلی کربنات موتور دارد؟ موتور کرکره پلی کربنات چگونه است؟

بله، کرکره‌های پلی کربنات معمولاً با موتور و سیستم های الکترونیکی کنترل شده مجهز می شوند.

موتور کرکره پلی کربنات برای کنترل باز و بسته شدن کرکره ها استفاده می شود. این سیستم شامل یک موتور الکتریکی است که توسط یک سیم کشی سیم پیچ موتور کنترل می شود. وقتی سیستم باز و بسته کردن کرکره با کلیدی اجرا می شود، سیستم سیگنال الکتریکی به موتور فرستاده می شود تا کرکره به بالا یا پایین حرکت کند. همچنین، موتور کرکره با داشتن قابلیت عملکرد به صورت خودکار برای بسته شدن یا باز شدن کرکره های مختلف در زمان ها و شرایط مختلف قابل تنظیم است.

معمولاً موتورهای کرکره پلی کربنات با نیروی بالا و کارایی بسیار خوبی تعبیه شده‌اند و می‌توانند کار برای سال‌های طولانی را به راحتی انجام دهند. همچنین، این موتورها در بسیاری از مدل ها به همراه سیستم های کنترل دیجیتال دیگری نیز ارائه می شوند که قابلیت کنترل دقیق تر و بهبود کارایی را فراهم می کنند.